Auto na średni czy na długi termin – co wynająć w Rzeszowie?

Rzeszów jest doskonałym przykładem miasta, gdzie wynajem samochodów jest jedną z najpopularniejszych usług transportowych. Przy tej okazji nierzadko pojawia się dylemat: kiedy lepiej wypożyczyć auto na długi termin, a kiedy sprawdzi się formuła średnioterminowa?

Wynajem auta na średni termin w Rzeszowie – co trzeba wiedzieć?

Średnioterminowy wynajem aut odnosi do umów zawieranych na okres od miesiąca do roku. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w wielu sytuacjach, np. gdy ktoś czeka na odbiór nowego samochodu, chce doraźnie zasilić firmową flotę, prowadzi działalność biznesową o sezonowym charakterze, planuje dokładnie sprawdzić konkretny model pojazdu przed zakupem lub z innych powodów nie chce podejmować długoterminowych zobowiązań finansowych. Zalet najmu średnioterminowego jest sporo. Kierowcy mają w Rzeszowie duży wybór pojazdów udostępnianych w tej właśnie formule, ceny są konkurencyjne, a klienci wypożyczalni nie ponoszą licznych kosztów, jakie nieodmiennie wiążą się z posiadaniem pojazdu na własność.

Wynajem auta na długi termin w Rzeszowie – na czym polega, jakie daje korzyści?

W Rzeszowie wypożyczalnia samochodów iPanek wynajmuje auta także na długi termin. Oferta w tym zakresie – podobnie zresztą jak w przypadku najmu średnioterminowego – jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób prywatnych. W zamian za miesięczną opłatę najemca może użytkować pojazd na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wysokość miesięcznej raty jest stała, co znacząco ułatwia planowanie budżetu domowego lub firmowego. Wynajem długoterminowy to zdecydowanie najlepszy dowód na to, że nie trzeba być właścicielem pojazdu, aby z niego korzystać. Jeżeli komuś zalet na to, aby mieć dostęp do nowoczesnego i dobrze wyposażonego samochodu przez minimum rok, to opcja dla niego. Po zakończeniu umowy wystarczy oddać pojazd do wypożyczalni. Nierzadko w trakcie trwania najmu jest możliwość dokonania wymiany samochodu, jeżeli potrzeby najemcy ulegną zmianie. Długoterminowy najem nie wpływa zdolność kredytową klientów wypożyczalni.